Sākums

Būsim skaistas un vienreizējas!

2012. gada 30. oktobris

 

Neatkarīgi no gadalaika un laikapstākļiem  mēs,  sievietes, vienmēr esam vēlējušās izskatīties skaistas un apburošas. Nevienai no mums nav noslēpums, ka vislabāk to panākt ar to, kas slēpjas mūsu garderobēs!

Padarīsim to individuālu un nevienā veikalā nenopērkamu!

Mēs varam būt atšķirīgas, ir tikai jāsanāk kopā  SIA “BEDRĪTES MĀCĪBU CENTRĀ”, kur tiek dota iespēja iemācīties pašām sev uzšūt krāšņus, modernus un mūsdienīgus tērpus.

Tas padarīs mūs neatkārtojamas un žilbinošas, jo katra pati sev būsim dizainere, modele un māksliniece!

SIA “ BEDRĪTES MĀCĪBU CENTRS ” piedāvā apgūt profesionālās tālākizglītības programmu “ Šūto izstrādājumu ražošanas tehnoloģija”. Nodarbības sākas jau  no 28.11.2012. līdz 20.02.2013 Valmierā, Cēsu ielā 20.   Profesionālās tālākizglītības programma “ Šūto izstrādājumu ražošanas tehnoloģija” ilgst 480 mācību stundas, no tām 240 mācību stundas ir profesionālā kvalifikācijas prakse. Šīs grupas nodarbības notiks katru darba dienu pa 8 mācību stundām.

Profesionālās tālākizglītības programmas apguves rezultātā tiek izsniegta valsts atzīta profesionālās kvalifikācijas apliecība un iegūts otrais profesionālās kvalifikācijas līmenis – „Šuvējs”.

Nenokavē un piesakies jau tūlīt „BEDRĪTES MĀCĪBU CENTRĀ”, un jau pavisam drīz ikviens pretimnācējs varēs mūs apskaust!

Mēs atrodamies Valmierā, Cēsu ielā 20, mūs var sazvanīt pa tālruņiem:  64223559  un 22990900, vai  rakstīt uz e-pastu:  bedrites_mc@inbox.lv.