Sākums

Pievieno savu atsauksmi!Atsauksmes

Ilva

29.12.2014
Lielu paldies saku Bedrites mācību centram un skolotājām,vadītājai Anitai.Es mācijos konditora paligos un paveicu,godam nopelnīju godigā ceļā profesionālo kvalifikācijas apliecību.. Meitenes tā ir lieliska iespēja, nepalaidiet to garām jo tādas iespējas nav daudz.. Skolotāji un vadītāji no Valmieras speciāli brauca uz Limbaziem lai mums būtu iespeja apmeklēt kursus.. tiešam lielu paldies skolotājām (Indrai,Venerandai),Anitai un protams žūrijai...

Jevgenija 279.grupa

18.12.2014
"Gūt var dodot, gūt var ņemot, Dodot gūtais neatņemams" - Rainis Liels paldies "Bedrītes mācību centram",pasniedzējai Inesei K. par doto iespēju mācīties valsts valodu kursos. Esmu priecīgā, ka man ir bijusi tāda iespēja mācīties tieši šeit. Ej, nešaubies, ceļš labi sācies, No Tevis dzīve prasīs daudz. Ej, mūžu dzīvo, mūžu mācies, Un visu mūžu audz. P A L D I E S !

Jūlija,279.grupa

22.11.2014
PALDIES "Bedrītes mācību centram" par doto iespēju mācīties valsts valodu kursos.Es mācījos Valsts valodu atbilstoši augstākajam valsts valodas prasmes līmenim no 01.10.2014.līdz 22.11.2014. 279.grupā (Ludmila,Jevgenija,Natalja,Valentīna un Nikolajs).Cītīgi apmeklējot visas mācību stundas,ieguvu labas atbilstošā līmeņa latviešu valodas gramatikas zinasanas.Pasniedzēja,INESE KALNAČA,ir ļoti profesionāla,viņa palīdzēja atcerēties jau zināmas lietas un apgūt jaunas,metodiski sakārtoti deva informāciju,kā vislabāk saprast valodas gramatikas likumības.Mācību process bija intensīvs un interesants.LIELS PALDIES!Esmu ļoti apmerināta ar apmācību-visi ir ļoti laipni un smaidīgi.Grupā nebija pārāk daudz kursantu un pasniedzēja varēja veltīt laiku katram individuāli.Visiem liels,liels paldies!

direktore Anita Bedrīte

06.10.2014
Prieks nav mērojams un sverams, nav tas uzceļams kā nams. Prieks nav krāsas attēlojums, nav tas pērkams, pārdodams. Prieks ir gaisma, jūtu siltums, sniegs un ledus tajā kūst. Prieks ir gaišu domu avots, kas no sirds uz sirdi plūst... Paldies kolektīvam un kursantiem par veiksmīgu sadarbību!

Kristine,Ramona,Evita 79.GRUPA

06.10.2014
Liels Paldies Bedrites macibu centam par doto iespeju macities un apgut konditora paliga kursus. Liels paldies skolas direktorei Anitai Bedritei un musu skolotajai Ivetai Austrumai par apguto.Nejau katru dienu ir sada iespeja ka mees varam macities par ESF finanseju un saja briniskigaja diena sakam paldies ari komisijai tris jaukajam damam... PALDIES SKOLAI!!! 2014.06. OKTOBRI

aija krūmiņa

29.08.2014
Esmu ļoti pateiciga macibu cetram bedrites jaņu asara iela 13 par to ka profesionala pasniedzeja Gita palidzeja mums apgut profesionali šuvejas iemaņas,un visam parejam kolektivam.(78 šuveja grupa)

Šuvējas, 78. grupa

29.08.2014
Pabeidzot kursus esam ieguvušas jaunas iemaņas. Augsta ranga speciālists vadīja kursus. Ļoti patika atmosfēra šajā mācību centrā. Liels paldies visam mācību centra kolektīvam.

Ramona,Kristine,Evita-'GRUPA 79'

22.08.2014
Paldies 'Bedrites mcibu centram',par iespeju macities 'Konditora paliga'kursos! Vislielakais paldies skolotajai Ivetai Austrumai par dotajam zinasanam:)

Ramona

20.08.2014
Milzum liels paldies Bedrītes mācību centram' un protams mūsu skolotājai Ivetai Austrumai par to,ka veltīja mums savu laiku un zināšanas,apmācot mūs 'Konditora palīga' kursos:)

Astrīda , Larisa, Mārīte, Klāra, Dace

12.06.2014
Paldies "Bedrītes mācību centram" par doto iespēju mācīties datoru kursos ar priekšzināšanām. Paldies Eiropas Sociālajam Fondam un NVA. Skolotājam Paulim Apsītim par gūtajām zināšanām.

Grupa 268, Datorzinības (bez priekšzin

06.05.2014
Pateicoties fantastiskajai pasniedzējai Lienei Lānei esam ieguvuši daudz jauna datorzinībās. Paldies mācību centram Bedrītes par doto iespēju datorzinības apgūšanā!Ināra, Agita, Gita, Arta, Tamāra, Ausma

Svetlana Grupa 74

13.03.2014
Paldies "BEDRĪTES MĀCĪBU CENTRAM" par kursu "Konditera palgs", viss bija loti labi.

Svetlana Grupa 74

13.03.2014
Paldies "BEDRĪTES MĀCĪBU CENTRAM" par kursu "Konditera palgs", viss bija loti labi.

Svetlana Grupa 74

12.03.2014
Paldies "BEDRĪTES MĀCĪBU CENTRAM", es iemācījos "palīgs konditoreja", viss bija loti labi.

Inguna Birzniece

11.03.2014
Esmu ļoti pateicīga Bedrītes mācību centram par gūtajām zināšanām, kas man ļoti noder tiešajā darbā. Esmu pat priecīga,ka nebija datorkursi grupai bez priekšzināšanām, šeit es guvu daudz vairāk. Īpašs paldies pienākas mūsu brīnišķīgajai pasniedzējai Mairitai Zaķei, kura ir ne tikai augsti profesionāla, zinoša savas jomas speciāliste, bet arī ļoti sirsnīgs, izpalīdzīgs un saprotošs cilvēks.Paldies jāsaka arī Eiropas fondiem par šo doto iespēju apgūt tiešām ļoti vajadzīgas zināšanas. Datorkursu ar priekšzināšanām ļoti apmierināta apmeklētāja.

Grupa 248,Valmiera vācu valoda bez priek&scar

18.12.2013
Paldies! Pateicoties Jums mēs apguvām vācu valodas pamatus.Un paldies, ka mums bija brīnišķīga skolotāja- Tija Lečmane. Frohe Weihnachten und ein gluckliches, gusundes und erfolgreiches Neues Jahr 2014! Apsveicam mācību centru 20.gadu jubilejā.

247. grupa, Aloja Datorzinības ar priek&scaro

05.12.2013
Saka: Paldies NVA , mācību centram "Bedrītes" un pasniedzējam Paulam Apsītim par iespēju papildināt datorzināšanas. Mēs Arta, Ineta, Daiga, Glorija, Lolita, Dace vēlamies turpināt, papildināt datorzināšanas augstākā līmenī.

GRUPA 244 VALMIERA datorapmācība

17.10.2013
Pateicoties fantastiskam pasniedzējam Ojāram Bāliņam esam ieguvuši daudz jauna datorzinībās!Paldies Bedrītes mācību centram par doto iespēju!INGA,EDĪTE,ILZE,GITA

Diana

14.10.2013
Esmu ļoti apmierināta, ka izvēlējos angļu valodas kursus Bedrītes mācību centrā. Pasniedzēja Evija Nagle ir ļoti talantīga un profesionāla, viņa palīdzēja atcerēties jau zināmas lietas un apgūt jaunas. Ļoti patīkama nepiespiesta gaisotne mazā grupā un ļoti laba mācību metode, līdz ar to pasniedzēja spēja ar katru "studentu" kvalitatīvāk strādāt. Tika nodrošināts viss nepieciešamais mācību procesam ( dators, internets, kopētājs, mācību grāmatas, audiodiski, CD atskaņotais, izdales materiāli ). Iesaku šos kursus, ja nepieciešama angļu valodas apguve, zināšanu nostiprināšana un uzlabošana. Liels paldies visiem iesaistītajiem šajā projektā " Ieguldījums tavā nākotnē "- Eiropas Sociālajam Fondam, Nodarbinātības Valsts Aģentūrai, Bedrītes mācību centram un pasniedzējai Evijai Naglei. Veiksmi darbā! Ceru uz sadarbību arī turpmāk apgūt kādas prasmes ESF projekta ietvaros. Mācību grupa 245

Mācību grupa 243

09.10.2013
Esam pateicīgi Eiropas Sociālajam Fondam par iespēju piedalīties projektā - Ieguldījums tavā nākotnē un Bedrītes mācību centram par iespēju mācīties kursos ''Krievu valoda bez priekšzināšanām''. Mācību laikā tikām nodrošināti ar visiem nepieciešamajiem mācību materiāliem, mājīgām telpām un profesionālu, atsaucīgu skolotāju. Mācību grupa 243: Sandris, Arita, Lelde, Samanta

Grupa Nr 39

03.10.2013
Mēs datorkursu grupa Nr39 "bez priekšzināšanām" apguvām 120h apmācību kursu no 23 aug. līdz 3 okt. Esam ļoti apmierināti par Bedrītes apmācību centra organizētajieim kursiem un viņu pasniedzēja Aivara Baķa sniegtajām zināšanām. Lūdzam rast iespēju Bedrītes mācību centram un pasniedzējam Aivaram Baķim noorganizēt datorkursu turpinājumu "ar priekšzināšanām". Būsim ļoti pateicīgi. Kursanti: Ainārs Brauns Inese Avena Inita Daldere Ilona Razņicina Lolita Toma Marika Klibas

Datori nr.238

05.07.2013
Mēs ar lielāko prieku vēlētos turpināt mācības nākošajā līmenī" Datorzinības ar priekšzināšanām" ALOJĀ!!!Lolita;Dace;Ineta;Dace;Iveta;Klāra;Laris'.

Datori, nr.238:

03.07.2013
Paldies "BEDRĪTES MĀCĪBU CENTRAM" un kursu vadītājam Guntim Brakšam no Daces;Ivetas;Klāras;Larisas;Inetas;Daces;Lolitas par doto iespēju mācīties uz vietas Alojā, un ceram uz sadarbību arī turpmāk apgūt kādas prasmes šeit pat Alojā!

Kristaps

03.07.2013
Apguvu vācu valodu pirmā līmeņa kursos. Jūtos ļoti apmierināts. Papildināt savas zināšanas ir vienlīdz patīkami un noderīgi. Nekad nav par vēlu iegūt zināšanas kompetenta un zinoša mācībspēka vadībā. Lieliska, pieredzējusi pasniedzēja ar modernu mācību izpratni; mājīga un ļoti draudzīga atmosfēra. Katrs students šeit ir vērtē. Individuāla pieeja nodrošina labāko iespējamo rezultātu. Vielen dank!

Ilga

26.06.2013
Mācību centrā ir ļoti laba atmosfēra, jau pārkājot mājas slieksnim. Liels paldies Jums par šī sajūtas radīšanu. Mācību centrā vācu valodu pasniedz ļoti jauka, zinošana vācu valodas pasniedzēja, kura ir dzīvojusi vācijā, līdz ar to zināšanas ir ļoti augstā līmenī. Esmu ļoti priecīgā, ka man ir bijusi tāda iespēja mācīties tieši šeit, iesaku visiem kuriem ir interese mācīties tieši šeit.

Ilona

22.05.2012
Datorkursi ar priekšzināšanām! Paldies par kursu saturīgumu un kvalitāti! Tas bija ļoti vērtīgi!Nodarbības interesantas - ieguvu daudz jaunas un aktuālas informācijas. Pasniedzējs Ojārs - ļoti zinošs un pacietīgs! Paldies!

Limbažu 177 angļu v. grupas pateicība BMC

20.04.2012
Paldies par sekmīgu mācību procesa nodrošināšanu: tehnoloģiskām iekārtām(datoru,projektoru,internetu,kopētāju,diskdzini; interaktīvo tāfeli, dokumentu kameru, kopētāju), mācību grāmatām,audiodiskiem, izdales materiāliem. BMC Limbažu 177. angļu v. grupas audzēkņi un skolotāja

Rudīte, Ineta, Ligita, Evita, Uldis, Guntis

20.04.2012
Limbaži, Angļu valoda bez priekšzināšanām 07.12.2011.-20.04.2012. SUCCESS IS NOT THE KEY TO HAPPINESS. HAPPINESS IS THE KEY TO SUCCESS. IF YOU LOVE WHAT YOU ARE DOING, YOU WILL BE SUCCESSFUL. Panākumi nav atslēga uz laimi. Laime ir atslēga uz panākumiem. Ja Tu mīli to ko dari, Tu gūsi panākumus!

187.grupa

20.04.2012
Nodarbībās jutāmies ļoti labi, bija patīkama atmosfēra, ļoti patika skolotāja! Patika arī klase. Sapratām, ka pašiem vairāk jāmācās, sadzīvē un darbā vairāk jārunā latviski. Paldies!

Frizieri, 64. grupa

28.02.2012
Iedams caur dzīvi, izdari pats sev pakalpojumu - palēnini tempu un atrodi laiku, lai pilnveidotos! Pateicoties Jums, mūsu dzīvē ir nolikts jauns punkts no kā atsperties un doties tālāk. Paldies, ka vienmēr ierodoties skolā jutāmies gaidītas. Un paldies, ka mums bija brīnišķīga skolotāja, kura mūs vienmēr aizstāvēja un daudz iemācīja, jutāmies kā komanda - viens par visiem un visi par vienu! Nekad nezaudējiet savu dzīvesprieku, laipnību, izpalīdzību un mājīgumu. "Palīdzēt" ir skaistākais darbības vārds pasaulē,tāpēc saku lielu paldies ka palīdzējāt piepildīt mūsu sapņus,un devāt iespēju pie jums mācīties un paldies ka mūs vienmēr tik labi uzņēmāt pie sevis...Kā arī liels paldies skolotājiem,kas par mums parūpējās,un vienmer bija tik saprotoši! Frizieri, 64.grupa